Jump to content

Sveiki atvykę į uždarbio internete portalą! Pilna teisia naršyti forume turėsite tik užsiregistravia, o visus naujausius darbus pamatysite pirmieji! Šį svetainė nesiekia sau naudos ir dalinasi visa turima informacija su jumis nemokamai!

nifex

Narys(ė)
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Taškai

  12 [ Donate ]

Viskas, kas parašyta nario nifex

 1. Curve - Naujas Didžiosios Britanijos startuolis kuris siūlo 5 eurus už registraciją ir 1 % cashback nuo daugelio jusų pirkinių. Nereikia patvirtinti jokios tapatybės, reikia tik pridėti banko kortelę(Jeigu turit monese, ji puikiai tinka). Kaip gauti nemokamą kortelę ir 5 eurus? 1) Atsisiunčiame "Curve" app'ą iš google play arba ios store. 2) Užsiregistruojame ir įvedame kodą: NBYB8B3D (Kad gauti nemokamą siuntimą ir 5 eurus) 3) Užsisakome kortelę 4) Aktyvuojame kortelę. 5) Atliekame 1 pirkimą, bei gauname cashback su 5 eurais Registruodamiesi nepamirškit panaudoti NBYB8B3D kodo, kitaip negausit bonuso 🙁 App'as tikrai patikimas, yra prižiūrimas Anglijos banko. Užsiregistravę parašykit man dėl 10 eurų uždarbio, nereiks jokių dokumentų
 2. Taigi Bermi yra panašus į tik tok app'są, tačiau moka pinigus už aktyvumą. Programėlėje dalinamasi linksmais video ,galima rinkti like, follow ir panašiai. Už aktyvumą duoda taškų kuriuos galima išsikeisti į pinigus. Išsiimti pinigus galima nuo 0.5$ į ethereum arba paypal. Kaip viskas vyksta? 1) Atsisiunčiate programelę iš google play arba ios store pavadinimu "Bermi". 2) Užsiregistruojate ir panaudojate bonus kodą: d69a14b3 (su kodu gausite bonusus). 3) Atlikinėjate dienos užduotis ir pasiimat nemokamus coin'sus. 4) Pasikeičiate taškus į pinigus ir išsiimate juos į paypal'ą. Norėdami uždirbti daugiau galite kviesti artimus žmones. Pinigus programelė gauna iš reklamų. Užsiregistravę pasidalinkite savo vartotojo vardu, kad galėčiau pasekti ir taip gautum daugiau taškų!
 3. nifex

  Bermi - pinigai už scroll'inimą?

  Reklamos yra iš google. Pats uždarbis yra labai low be refferalų.
 4. Lympo - tai lietuviškas startuolis, kuris vykdo savo veiklą sporto srityje. Programelė moka pinigus už vaikščiojimą ir nevalgo taip baterijos kaip sweetcoin. Taigi vaikščiodami vykdote misijas ir už tai gaunate coinsų, juos galite keisti į prizus. Prizai: nuo nuolaidų kodo iki samsung galaxy s10. Prizus pasiekti nėra taip sunku kaip per sweetcoin Kaip pradėti? Atsisiunčiate app'ą į telefoną: http://lymporun.page.link/4CA34 (Per šią nuorodą gaunate boost bonusą!) Jei programelėje paprašys kodo: 4CA34 ,be jo negausite boost'o
 5. Monese yra internetinis bankas Jungtinėje karalystėje įkurtas 2013 metais, Estijos piliečio. Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, jog galima atsidaryti banko sąskaitą be oficialaus JK adreso ar kredito istorijos. Pakanka vos 3 minučių su mobilia aplikacija ir galėsite džiaugtis oficialia Europos sąjungos arba Jungtinės karalystės banko sąskaita su asmeniniu IBAN numeriu. Šis fintech’as yra prižiūrimas FCA (Jungtinės Karalystės finansinių įstaigų inspekcijos), kas iškart signalizuoja, jog įmonė yra rimtai nusiteikusi. Kad gauti 10 eurų bonusą reikia panaudoti ref kodą. Kaip viskas vyksta? 1) Parsisiųsk programėlę iš IOS STORE arba Google Play parduotuvės. 2) Registracijos metu nurodyk šį kodą TOMA084 3) Sek instrukcijas pasitvirtinant tapatybę 4) Atsidarius NEMOKAMĄ sąskaitą, užsisakote nemokamą kortelę ir ją gavus panaudojate ją(Parašius į pm atsiųsių 1 €). 5) Per 48 valanas gausite €10 bonusą. Aktyvavus sąskaitą galima pakviesti draugus ir taip uždirbti papildomus 10 € ir tai galima paversti dalykų nešančių pajamas - internetinis darbas.

Autorines teisės

Kopijuoti svetainės turinį draudžiamą! O jai kopijuojate prašau būtinai nurodyti svetainės adresą! 2018-2019

Atgalinės nuorodos

Naudinga

Skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

×