Jump to content

Sveiki atvykę į uždarbio internete portalą! Pilna teisia naršyti forume turėsite tik užsiregistravia, o visus naujausius darbus pamatysite pirmieji! Šį svetainė nesiekia sau naudos ir dalinasi visa turima informacija su jumis nemokamai!

Sarunas

Dropshipingas

Rekomenduojami pranešimai

Dropshipingas – Kas Tai?

 

Ar esate susidūrę su situacija kuomet neturėjote pakankamai laisvų lėšų ir investicijų pradėti verslą?

 

Lažinuosi, kad visi esame buvę tokioje situacijoje… 
Jeigu internete ieškojote sąvokos ir informacijos kas yra dropshipingas, vadinasi jau pradėjote eiti teisingu keliu. 
Dropshipingas – tai mažmeninės prekybos, elektroninio verslo (parduotuvės) verslo modelis, kuomet verslo vystytojas prekes savo įkurtoje el. parduotuvėje pirkėjams siunčia tiesiai iš tiekėjo.

 

Kitaip tariant vykdant prekybą vadovaujantis dropshipingo modeliu – elektroninės parduotuvės savininkas produktų gyvai nemato ir nekaupia atsargų.

 

Turinys

Dropshipingas – Kaip Pradėti?
Dropshipingo Privalumai ir Trūkumai
Dropshipingo Privalumai
Dropshipingo Trūkumai
Pradėkite prekiauti!
Dropshipingas – Kaip Pradėti?

 

Visų pirma šis verslo modelis reikalauja įdirbio ir detalesnės analizės bei gerai paruošto verslo plano.

 

Kadangi dropshipingo metodas yra Elektroninio verslo modelis, jums reikės susikurti arba jeigu patys neturite pakankamai žinių, pasisamdyti IT įmonę ar laisvai samdomus programuotojus, kurie sukurtų jums elektroninę parduotuvę.

 

Dropshiping kas tai?Elektroninės parduotuvės kainos rinkoje svyruoja ganėtinai ženkliai. Kaina gali prasidėti nuo 200-300 eurų, o už geresnį elektroninio verslo sprendimą gali tekti sumokėti daugiau nei 1000 eurų.

 

Kainos priklauso nuo elektroninės parduotuvės sudėtingumo, papildomų modulių, apsaugos sistemų, dizaino bei kitų jūsų reikalavimų. Šiai investicijai negailėkite pinigų, nes tai vienas savarbiausių dalykų šiame verslo modelyje.

 

Kitas žingsnis prieš pradedant dropshipingo verslą, tai prekės pasirinkimas.

 

Niekada nepradėkite dropshipingo verslo su plačia prekių grupe.

 

Geriausias dalykas ką galite padaryti, tai išsirinkite 1 prekių kategoriją ir šioje nišoje pasirinkite populiariausias ir paklausiausias prekes rinkoje.

 

Nepamirškite, prieš renkantis prekes, kuriomis prekiausite savo parduotuvėje atkreipti dėmesį ir į tiekėją, jo patikimumą, prekių kokybę bei pristatymo terminą (priklausomai kurioje šalyje prekiausite savo prekėmis).

 

Daugumoje atvejų – populiariausi dripshipingo tiekėjai yra pardavėjai iš tokių tarptautinių prekybos tinklų kaip amazon.com, ebay.com ar aliexpress.com.

 

Dropshipingo Privalumai ir Trūkumai Ganėtinai keistai tai, kad šis terminas dropshipingas Lietuvoje tapo populiarus maždaug tik prieš 1 metus.

 

Dauguma gerai žinomų elektroninių parduotuvių tiek Lietuvoje tiek ir visame pasaulyje pradėjo šį verslo modelį naudoti daugiau nei 10 metų atgal.

 

Tai nėra naujiena rinkoje, tačiau puiki alternatyva žmonėms, kurie neturi nuosavo didelio investicinio kapitalo arba nėra tikri dėl savo verslo valdymo žinių, todėl dropshipingas yra puikus pasirinkimas.

 

Dropshipingo Privalumai Dropshiping privalumaiMažos investicijos Tai yra, mano nuomone, vienas iš didžiausių privalumų versle.

 

Kodėl dauguma žmonių bijo arba nesiryžta pradėti nuosavo verslo? Baimė bankrotui ir nesėkmei yra tas atsakymas, kurio mes ieškome.

 

Dropshipingas nereikalauja įšaldyti didelės pinigų sumos prekių inventorizacijai. Prekes jūs užsisakysite tik tada, kuomet jūsų tiesioginis pirkėjas, jūsų elektroninėje parduotuvėje nupirks jas iš jūsų ir tuomet jūs patvirtinsite šį užsakymą tiekėjams.

 

Puiku ar ne?

 

O dar geriau yra tai, kad prekių inventorių galite keisti kiekvieną dieną, atsižvelgdami į konkurentų strategijas bei rinkos tendencijas.

 

Lengvas startas Dropshipingas yra vienas lengviausiai pradedamų verslų. Pradžioje jums nereikia biuro patalpų ar sandėliavimo patalpų.

 

Pradedami verslą, kuris remiasi šiuo modeliu, jūs išvengsite tokių kliūčių kaip:

 

Prekių sandėliavimas;
Prekių įpakavimas,
Mokestis kurjeriams už prekių išsiuntimą;
Inventoriaus priežiūra;
Prekių grąžinimas;
Inventoriaus kontrolė.
Ar esate pagalvoję, kiek šie dalykai reikalauja papildomų investicijų verslui…

 

Darbo vieta
Asmeniškai vienas geriausių privalumų dropshipingo versle – nepririšta darbo vieta. Tai gali būti puikus darbas namuose, kavinėje ar net užsienyje. Viskas ko jums reikia – nuosavas kompiuteris ir internetas.

 

Prekių pasirinkimas
Kaip ir minėjome prieš tai, dauguma verslų negali leisti sau didinti prekių asortimentą, nes neužtenka biudžetinių lėšų šiai kategorijai.

 

Jums problemų dėl to nekils, jūs galite rinktis prekes iš tiek tiekėjų tiek, kiek tik norite. Tai jūsų asmeninis pasirinkimas.

 

Darbo krūvis
Gali nuskambėti keistai, bet darbo krūvis dropshipingo versle nėra didelis.

 

Jums nereikia organizuoti ir prižiūrėti augančius pardavimų kiekius ir tikrinti prekių likučius sandėliuose. Didžiausias įdarbis dropshipingo versle yra reklama internete.

 

Dropshipingo Trūkumai
Dropshiping trūkumai Mažesnis pelnas
Kadangi prekės, kurias pardavinėjate nėra jūsų unikalūs gaminiai, o kitų gamintojų perpardavinėjimas – prekių antkainis negali būti itin didelis, kitu atveju prarasite daugybę potencialų klientų. Mažesnis antkainis – mažesnis pelnas.

 

Prekių trūkumas
Šis trūkumas gali būti nesunkiai pašalintas jeigu savo elektroninę parduotuvę sinchronizuosite su tiekėjų prekių katalogais ir prekių kiekiai nuolat bus atnaujinami.

 

Kitu atveju, jūs turite sekti tiekėjų prekių sandėlius, kad nebūtų taip, kad jūs gaunate užsakymą, o pasirodo, kad tos prekės jau seniai nėra rinkoje.

 

Siuntimo mokesčiai
Ši problema tampa aktuali tuomet, jeigu jūs pardavinėjate prekes iš daugiau nei 1 tiekėjo bei siunčiate prekes į daugiau nei vieną šalį.

 

Dauguma siuntimo mokesčių skiriasi priklausomai nuo prekės svorio, valstybės į kurią bus siunčiama prekę bei pristatymo termino. Dėl šių priežasčių, jūs turite detaliai įsivertinti pristatymo tarifus savo parduotuvėje.

 

Tiekėjų klaidos
Jeigu įvyksta koks nesusipratimas su tiekėju – visų pirma už tai būsite atsakingas jūs ir turėsite paaiškinti pirkėjui, kodėl prekė yra ne tokia kaip nuotraukoje arba brokuota.

 

Išgąsdinau?Jeigu taip, nusiraminkite! Šiuo metu rinkoje yra išleistas tiesiog „šedevrinis“ modulis, kurio dėka dropshipingas yra lengvesnis nei bet kada anksčiau.

 

„Oberlo“ šio modulio dėka jūs pašalinsite praktiškai visus dropshipingo metodo trūkumus ir galėsite sėkmingai vystyti savo nuosava Elektroninės prekybos verslą.

 

Pradėkite prekiauti!Norite pamėginti įkurti SĖKMINGAI veikiančią el. parduotuvę veikiančia dropshipingo modeliu?

 

Nieko nelaukite ir registruokitės vienoje iš geriausiai vertinamų elektroninių parduotuvių platformoje, kuri yra 100 % tinkama Dropshipingo modelio verslui! 

 

https://www.shopify.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Noriu įdėti dar pamokas video, anglų kalba.

Labai daug pamokančios.

Gavau šias pamokas iš žmogaus nemokamai todėl dalinuosiu su jumis taip pat.

Šį žmogų galite susirasti per discord kam reiks duosiu kontaktus.

 

Atsiųsti: https://dfiles.ru/files/sbepedoxn

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

Autorines teisės

Kopijuoti svetainės turinį draudžiamą! O jai kopijuojate prašau būtinai nurodyti svetainės adresą! 2018-2019

Atgalinės nuorodos

Naudinga

Skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

×