Nuo ko pradėti?

Sveiki, šiame straipsnyje jums trumpai paaiškinsiu kaip reikia pradėti dirbti internete.

Jums reiks įvykdyti tik 3 punktus norint dirbti internete.

  • El.paštas
  • El.Bankas
  • Išsirinktį darbą

El.Paštas – Jums reikalingas el.paštas tam, kad galėtumėte registruotis įvairiuose darbuose ir jose dirbti.

El.Bankas – jums reikalingas tam, kad galėtumėte persivesti uždirbtus pinigus.

Išsirinktį darbą – Darbą galite rinktis koki norite internete, tačiau siūlyčiau pradėti nuo ptc sponsorių. Būkite atidus nes labai daug neišmoką pinigų. Siūlau jums dirbti tose kuriose aš dirbų ir jus busite 100% tikri kad gausite uždirbtus pinigus!

Eikite tiesiai prie mano siūlomų ptc

Visu pirmą… jai jau skaitai pamoką…, tai vadinasi susidomėjai darbu internete, kas yra labai gerai, nes papildomos pajamos niekada nemaišo, o tik gerina padėti.

Visu pirma tai šitie visi edarbai, kurios siūlo svetainės nariai yra legalus, ir niekas prie jūsų nesikabins.
Visu antra tai galite dirbti, kada norite, ir kiek norite.
Visu trečia, niekas jūsų neverčia pasirašinėti jokių sutarčių, ir galite mesti darbus kada tik norite.

Kas yra darbas internete?
Darbas internete, yra labai apgaulingas, nes labai daug kas nebemoka… jūsų uždirbtu pinigų, būkite labai atsargus ir labai gerai viską… skaitykite ir ieškokite informacijos prieš pradėdami dirbti internete.

1. Darbas be investicijos
Jai jus norite tik pamėginti, tai galima padaryti be jokių investicijų ir visiškai nemokamai!
Jums tereikia išsirinkti svetainę, su https://edarbasnamie.com/top-10-ptc/

1.1 Darbas su ptc sponsoriais
Kaip uždirbti peržiūrint reklamas?
Visame pasaulyje tūkstančiai žmonių gauna garantuotas pajamas užtrukdami tik keletą minučių per dieną. Dalyvauti PTC programoje yra labai lengva. Reikia užsiregistruoti PTC tinklapyje (registracija nemokama), tada prisijungti ir paspaudus siūlomą nuorodą palaukti 30-40 sekundžių, kol pasirodo šalia varnelė arba užrašas, patvirtinantis, kad tinklapio peržiūra yra užskaityta. Už kiekvieną peržiūrą mokama apie 0,01$ arba 0.02$. Minimali išmoka būna nuo 2$ iki 10$. Užmokestį paprastai perveda į Jūsų PayPal arba Payeer sąskaitą.

1.2 Kas yra ptc (paid to click)
Paid to click – sutrumpintai ptc yra mokėjimas už nuorodos paspaudimą.
Tai reiškia, kad jus uždirbate pinigus spaudinėdami nuoradas. Šiandien dienai ptc yra labai daug šimtai svetainių, tačiau ne visos jos yra mokios nes kiekvieną dieną jas reikia tikrinti, ką aš ir atlieku. Kiekvieną dieną peržiūriu statistika paskutines svetaines išmokas, taip sužinau ar svetaine vis dar yra mokanti pinigus. Jai svetaine nebemoka pinigų vadinasi ji yra nemoki angl. (Scam).


Kokiu principu veikia PTC
PTC vadovaujasi reklaminio pobūdžio tipu. Tai yra – žmogus susikuria internetine svetainę, susiranda reklamos užsakovus, užsakovai moka pinigus svetainės savininkui, kad jo reklamą platintu. Už reklamos platinimą juridinis asmuo arba fizinis asmuo. 60-90% pinigų svetainės administratorius sumoka žmonėms kurie peržiūri reklamas. Kita dalis turėtu likti savininkui svetainės.
Tačiau būna ir taip, kad nebelieka reklamos užsakovų, ir svetainės administratorius moka iš savu pinigų reklamos peržiūrėtojams arba nemoka ir taip tampa nepatikima svetainę, ir joje niekas nebedirba todėl tokiu atveju svetainė pašalinama.
Ptc svetainių savininkai turi turėti labai gerus matematikos žinias, kad apskaičiuoti dienos pelną ir išmokas nariams tam, kad ne žlugtų projektas.
Mokėjimas
Paid to click pobūdžio svetainės dažniausiai moka už vienos reklamos peržiūrą turint standartine naryste iki 0.01$
Jai kita siūlo daugiau būtinai pasidomėkite apie ją internete, nes ji gali būti nebemoki angl. (Scam) tokiu atveju nebedirbkite tokioje svetainėje.
Narystės
Beveik visos ptc svetainės siūlo jums įsigyti naryste tam, kad uždirbtumėte daugiau. Tačiau gerai pagalvokite prieš pirkdami nes privalote pasiskaičiuoti kiek jus uždirbsite nusipirkia narystę.
Mano patarimas
Pirmiausiai viską gerai apsiskaičiuoti, tada su paprasta standartine naryste susirinkiti draugus, kitaip sakant angl. (Referal friends) pasiekia maksimalų skaičių draugu jus tik tada galite pirkti naryste tam, kad tą naryste nupirkta jums atneštu kuo didesnį pelną, o ne taip, kad nueitumėtia i minusą. Dirbkite protingai ir atsakingai.

2. Darbas su įnvesticijomis
Tai darbai skirti daugiau pažengusiems ir jau suprantantiems apie darbo internete rizikas ir investicijas.
Populiariausi darbai internete su įnvesticijomis yra HYIP, forex ir kiti…. ĮNVESTUOKITE PROTINGAI

3 El. bankas
Ną čia kaip ir nenaujiena, kad išgrininti pinigus uždirbtus juk reikia ar ne?
Tai rekomenduočiau kelis el. bankus į kurios galėsite persivesti pinigus, o tada iš el.banko galėsite arba pirkti kažką, arba persivesti į savo Lietuvišką banko kortelę ar pan…

3.1 Informacija apie bankus
Visą informaciją apie bankus galite klausti tinklapio forume https://edarbasnamie.com/forums/forum/ivairios-diskusijos/

3.2 Geriausi el. bankai

  1. https://www.paypal.com
  2. https://perfectmoney.is/
  3. https://payeer.com/en/

4. Baigiamosios nuostatos
Na štai jus jau turite el.banką, ir jus dirbate PTC viskas ko jums reikia pradžiai. Visus klausimus mielai atsakysiu jums forume, ar komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *